MISCELLANEOUS / Toys / Plåtleksak 11105119
*
nr 1110 5119
Plåtleksak
bear, elektrisk, batteridriven, Japan, height: 28 cm, defekt.
Björn, elektrisk, batteridriven, Japan, höjd: 28 cm
Condition: defekt
Estimate:
500
Sold:
SEK 350
Auction date:
Monday May 22 2017
at 19:22:15
- Bid history
Time
Bidder
Bid
22/5 16:14:30
1
300 kr
22/5 19:08:53
2
Vinnande bud
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien batteridriven björn elektrisk japan japansk leksaker plåtleksak
-
8299 TOY CARS
3 pcs, including Steiff. Length: 24-39,
Present: SEK 300
Auction ends
tomorrow
20 maj at 20:32
-
7033 RAILROAD MODEL
four parts, BRIO, 1950s, lok + 3 vagnar. Length: ..//
Present: SEK 700
Auction ends
tomorrow
20 maj at 18:17
*
Plåtleksak
Condition: defekt
Read more about 50/60-tal
nr 1110 5119
Plåtleksak
bear, elektrisk, batteridriven, Japan, height: 28 cm, defekt.
Björn, elektrisk, batteridriven, Japan, höjd: 28 cm
Condition: defekt
Estimate: | 500 |
---|---|
Sold: | SEK 350 |
Auction date: |
Monday May 22 2017 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
22/5 16:14:30 | 1 | 300 kr |
22/5 19:08:53 | 2 | Vinnande bud |
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: asiatisk asien batteridriven björn elektrisk japan japansk leksaker plåtleksak
-
8299 TOY CARS
3 pcs, including Steiff. Length: 24-39,
Present: SEK 300
Auction ends
tomorrow
20 maj at 20:32 -
7033 RAILROAD MODEL
four parts, BRIO, 1950s, lok + 3 vagnar. Length: ..//
Present: SEK 700
Auction ends
tomorrow
20 maj at 18:17